Stuart Brazell ir jos kelias į sėkmę

April 27, 2017
April 27, 2017 admin

Stuart Brazell ir jos kelias į sėkmę

Šiandien svečiuose pas Rūkę nuostabi, drąsi, trykštanti energija ir moterišku žavesiu – Stuart Brazzel.

Brangi Stuart, pirmiausia noriu Tau padėkoti, kad skyriai savo laiką ir sutikai papasakoti apie save ir nueitą kelią, kurio dėka šiandien Tu esi tokia švytinti. Papasakok apie savo darbą, ką tiksliai Tu darai?

Man labai malonu ir aš esu labai patenkinta būdama čia! Aš turiu daug rolių. Aš esu – TV ir skaitmeninio turinio laidų vedėja, prodiuserė, pramogų verslo žurnalistė, gyvenimo būdo blogger’ė, kelionių vlogger’ė, socialinės medijos įtakotoja, gyvenimo mylėtoja ir visapusiškai nuostabi mergina!

Ar tiesa, kad Tau teko daug ir sunkiai dirbti, kad pasiektum tai, ką šiandien turi? Ko Tau teko atsisakyti dėl savo svajonės?

Visiškai taip – gyventi Los Andžele ir dirbti pramogų verslo industrijoje, yra viena iš labiausiai konkurencinių vietų visame pasaulyje! Aš turėjau praminti savo nuosavą kelią ir susikurti galimybes aplink save, kad sukurčiau savo prekinį ženklą. Yra vienas dalykas kurio niekada nedariau ir nedarysiu – nebendradarbiausiu ir nedirbsiu su prekiniais ženklais ar žmonėmis, kurie netinka organiškai prie mano asmenybės. Jūs turite likti ištikimi sau ir savo įsitikinimams!

Stuart Brazell pas ruke.lt

Ką Tu galvoji apie tuos žmonės, kurie vaikosi lengvo ir greito populiarumo?

Aš manau, kad tai yra lengvas kelias ir jis ilgai nesitęs. Yra daug lengviau įšokti į bendrą traukinį ir daryti tai, ką visi kiti daro. Bet viską daryti savo individualiu būdu – tai jau tikrai yra kažkas neapsakomo!

Kokia yra Tavo motyvacija? Kas tave verčia kiekvieną dieną išlipti iš lovos?

Kiekvkieną dieną aš stengiuosi ir šypsotis kiek tik įmanoma daugiau. Yra labai daug išorinių faktorių kurie gali tave padaryti sudirgusią ir susierzinusią. Vietoj to, kad galvoti apie dalykus, kurie netinka tau, yra daug geriau būti atvirai visoms nuostabioms galimybėms ir dalykams, kurie tau tinka!

Ką paprastai darai, kai Tave aplanko liūdnos nuotaikos?

Kai esu blogos nuotaikos, man labiausiai padeda treniruotės ir meditacija. Tai gali visiškai pakeisti sąmonės lygį! Jeigu tą diena neturi laiko treniruotėms ar meditacijai – tiesiog ramus sėdėjimas ir gilus kvėpavimas vieną minutę, gali viską išspręsti. Vėlgi šypsenos galia yra begalinė. Tiesiog paprastas šypsojimasis gali tave padaryti vėl laiminga taip pat. Ir išmok juoktis iš savęs ir savo klaidų! Me sesame žmonės ir mes neesame tobuli. Tobulumas yra nuobodu!

Stuart Brazell in yellow dress

Stuart, Tavo darbas iš Tavęs reikalauja daug keliauti. O Tau patinka kelionės už darbo ribų? Kokia vietą, Tavo nuomone, reiktų vieną kartą pamatyti, o ne šimtą kartų išgristi?

Mano darbe tenka daug keliauti,  o kadangi aš turiu dar ir didelę aistrą kelionėms, aš keliauju kiek įmanoma daugiau ir savo laisvu. Nuoširdžiai kalbant aš labai rekomenduoju aplankyti Vietnamą: žmonės, kultūra, istorija, maistas ir reljefas – viskas ten labai nuostabu!

Kokią vietą Tavo spintoje užima megztinis? Ar dažnai juos dėvi?

Aš visada buvau megztinių mergaitė! Aš laikau savo megztinį automobilyje ir paprastai, kai grįštu namo po darbo, pirmas dalykas kurį padarau – tai užsimetu ant savęs megztinį. Megztiniai verčia mane jaustis saugiai ir patogiai. O be to, kadangi aš esu viena iš tų merginų, kuriai visada šalta, aš supratau, kad megztiniai yra mano geriausi draugai!

Stuart Brazell su Ruke megztiniu

Ką patartum tiems, kurie vis dar ieško savo kelio? Ir tiems, kurių pasitikėjimas krenta?

Gyvenimas sudarytas iš potvynių ir atoslūgių, tad atkaklumas siekiant jūsų svajonės, yra raktas į sėkmę. Vis dėlto aš išmokau, kad kai užklumpa sunkus laikmetis, kai atrodo viskas stringa, aš paimu pertraukėlę ir atsijungiu kelioms dienoms. Kai aš pailsiu ir esu pasiruošusi – aš grįžtu su nauja energija!

Ačiū Tau už Tavo skirtą laiką mums. Buvo malonu Tave pakalbinti ir išgirsti Tavo mintis! Mane asmeniškai žavi Tavo švytinčios akys, kurios sako, kad viskas yra įmanoma. Linkiu Tau ir toliau švytėti ir skleisti moterišką meilę, kuri yra Tavo širdy!

Ačiū ir to pačio linkiu Jums taip pat! Prašau aplankykite mano svetainę: www.StuartSays.com ir taip pat sekite mane mėgstamiausiose mano socialinės medijos platformose:

Instagram | Twitter | Facebook | Youtube

Source: RUKE.lt LT