Rūkės vilnonės kojinės

February 23, 2017
February 23, 2017 admin

Rūkės vilnonės kojinės

Yra viena graži patarlė, kuri man asmeniškai labai patinka: “Roges ruošk vasarą”. Tad šiandien aš noriu trumpai pakalbėti
apie vilnones kojines.
Liko vos keletą dienų ir mūsų kalendorius paskelbs apie šiltąjį sezoną – atbudimo ir gausos metą, kuomet dienos bėgs nerūpestingai pas močiutę kaime ar poilsiaujant prie jūros. Tai yra nuostabu!

Knitted handmade socks

Ir visgi, kol dar pavasaris beldžiasi į duris, reiktų pagalvoti apie permainingus orus ir pasirūpinti savo kojomis, kad jos visada būtų šiltai. Asmeniškai aš visada jaučiu diskomfortą, kai kojos sušalusios. Atrodo, jog tuo metu sunku ir mąstyti. Vilnonės kojinės iš tikros avių vilnos – palaima mano kojom. Kiekvienam žiemos sezonui turiu bent po dvi naujas poras.Man labai patinka kai nuo dėvėjimo siūlas susivelia ir kojinės pasidaro ypač švelnios.

Stocking knitted

Rūkės kojinės yra iš 100% natūralios avių vilnos. Kojinės yra rankų darbo, kurias mezga labai miela ir simpatiška moteris. Ir svarbiausia, kad jai tai patinka daryti, o tai reiškia, jog kiekviena kojinių pora įkrauta teigiamos energijos, kuri jas padaro dar šiltesnes. O tai juk ir svarbiausia – daryti tai, kas patinka.

100% padaryta su Meile! Ir iš 100% avių vilnos.

Source: RUKE.lt LT