Rūkės mezgimo instrukcijos

February 15, 2017
February 15, 2017 admin

Rūkės mezgimo instrukcijos

Vieną dieną aš pasakiau: „Aš sukursiu savo mezgimo lekalų instrukcijas, kurios bus tokios paprastos ir aiškios, kad jas supras ir penkerių metų vaikas.“

Šiandien, kad ir kokį mezgimo žurnalą ar knygą aš paimčiau, susiduriu su viena problema: ten viskas taip sudėtingai parašyta, lyg bandyčiau įkirsti kokių nors atominių dalelių judėjimą joms saveikaujant su kokiomis nors kitomis dalelėmis, skriejant tam tikru greičiu apie tam tikrą objektą…  Stengdamasi suprasti visa mezgimo schemą, aš pirmiausia pradedu skaityt storas knygas, kuriose ieškau paaiškinimų ir šifravimų. Antra, tai darant, man labai greitai praeina noras apskritai megzti, ir nesvarbu kokio paprastumo mezginys turėjo būti… o kur dar vieta kūrybai?! Ir nenuostabu, kad puse pasaulio sako: „Mezgimas? O ne! Tai taip nuobodu!” Man irgi būtų nuobodu, nyku ir neįdomu, jei ne paimti viską ir apversti aukštyn kojom!

Knitting pattern made by Neringa RUke

Ar pastebėjote, kad visas instrukcijas sudaro toks santykis: 20% nuobodus, mažai įkvepiantis kažkoks vaizdelis ir 80% dar nuobodesnis tekstas, kurio šifravimu turiu dar papildomai užsiimti?

Aš mezgu, nes man patinka! Nes aš noriu atsipalaiduoti ir pasimėgauti šiuo laiku! Aš noriu galvoti apie siūlo sudėti, spalvą, apie procesą ir ką norėsiu daryti po to. Aš noriu, kad kiekviena minutė ir sekundė būtų mano vienos, ir gauti maximumą malonumo! Todėl viską paėmiau ir apverčiau aukštyn kojom!!

Mano mezgimo instrukcijos: 20% labai paprasto ir aiškaus teksto, kaip greitai ir lengvai pasiekti norimo rezultato. Ir žinoma.. 80% įkvepiančios nuotraukos, kurios mane ragina veikti, eiti toliau ir siekti savo norimo rezultato. Kurios man leidžia kurti, fantazuoti ir planuoti kitus savo mezginius. Nuotraukos, kurios kupinos šilumos, jaukumo ir trapios elegancijos. TAIP! Tai man labai patinka! Juk neveltui sakoma: „Genialumas – paprastume.“

Knitted dress pattern made by Ruke

Ir šiandien aš drąsiai ir garsiai sakau – Rūkės mezgimo instrukcijos tokios paprastos ir aiškios, kad madingiausią megztinį lengvai pasidarys net ir tos, kurios tik pradėjo mokintis šios meno.

Kurkime, mėgaukimės ir mylėkime tai, ką darome!

Su meile, Rūkė

Source: RUKE.lt LT