Moteriška laisvė 2017 S/S

March 16, 2017
March 16, 2017 admin

Moteriška laisvė 2017 S/S

Šiandien skelbiu pavasarį mano drabužių spintai – pats geriausias laikas pradėti planuotis šiltojo sezono garderobus. Spinduliuoti į aplinką tyrą meilės energiją ir gauti atgal jos dar daugiau. Ir šiam reikalui labiausiai man tiks rožinė palva, kuri yra ir 2017 SS tendencijų top‘uose ir mano širdyje. Panašu, kad šiai spalvai reikėjo šiek tiek laiko, kol įsitvirtino, tad atrodysiu ir madingai, ir elegantiškai, ir moteriškai.

Dažnai mąstau apie moteris. Jų atliekamą darbą kiekvieną dieną vardan savo šeimos, artimųjų, draugų ir pažįstamų. Darbą, kuris lieka mažai pastebėtas, kuris yra labiau būtinas, nei patinka ar nepatinka. Ir be kurio aplinkui viskas astrodytų kaip didžiulė betvarkė, kurioje sunku būtų kažką surasti ar suprasti. Dėl šios priežasties, man ypač patinka gauti gėlių iš savo vyro, kuris tyliu žvilgsniu, šilta šypsena ir saldžiu bučiniu, dėkoja už tai, kad esu šalia.

Šiltos rožinės spalvos megztinis – šiandien aš jo verta! Ir šiandien aš noriu švytėti ir džiaugtis viskuo, ką turiu labiau nei bet kada. Ta proga, dovanoju 30% nuolaidą šiam megztiniui, su nuolaidų kodu: pink-cardigan

Mylėkime save kasdien kai saulė šviečia, kai lietus lyja, kai pavasaris ateina ar žiema. Mylėkime, lepinkime ir džiaukimės savimi. Juk kai mes esame laimingos, tada ir visa mūsų aplinka tampa laiminga!

Su pavasariu ir šilčiausiais linkėjimais,
Rūkė

Source: RUKE.lt LT