Laiškas

May 11, 2017
May 11, 2017 admin

Laiškas

Žemė, tokia didelė ir kartu tokia maža. Kiek joje yra žmonių ir kiek svajonių? Kaip greitai tos svajonės pildosi? Jos didelės ar mažos? Kokie maži dalykai žmones daro laimingus? Kokios Jų mintys? Kokie jausmai? Ar Jie laimingi? Liūdni? Susikaupę? Ar jie gauna laiškus? Ar jie rašo laiškus? Man patinka rašyti. Aš rašau kiekvieną dieną. Rašau visas savo mintis, idėjas, norus, planus. Rašymas mane išlaisvina. Rašymas išpildo svajones. Tekstuose randu atsakymus, kelią, ramybę, pasitikėjimą, ryžtą, žinias, džiaugsmą.

Rankomis megztos kojinės

Ir vieną dieną aš gavau laišką. Tai buvo paprastas laiškas su paprastais žodžiais, kurie tirpdo ledus, kuria didingus planus ir pakelia sparnus.  Laiškas, kurio seniai laukiau ir seniai tikėjausi. Tai laiškas, kurį buvau pamiršus. Tai laiškas nuo mano klientės. Annie, ačiū Tau, kad esi Rūkės dalis:

Man iš tikrųjų malonu atrasti mažus verslus, kurie užsiima rankų darbo produkcija. Lėta mada. Tiek rūpesčio, laiko ir meilės įdėta į kiekvieno produkto gamybą. Skirtingai negu masinės gamybos produkcija, kiekvienas gaminys sukurtas su paskirtim ir tai matoma bei jaučiama kiekviename drabužyje. Megztiniai yra mano mėgiamiausi drabužiai. Jie yra geriausi šilti draugai, prie kurių malonu prisiglausti ir jaustis patogiai ištisus metus. Ar tai būtų vėsus vasaros vakaras ar šaltos žiemos diena, aš visada ieškau bet kokios priežasties apsivilkti vieną iš mano mėgstamiausių megztinių.

Megztinis su katinu

Atviras kardiganas

Aš jaučiuosi lyg suradusi mažą perlą, atradusi Rūkės kūrėjus ir jų drabužius.  Megztiniai patys kalba už save. Jie yra pagaminti labai kokybiškai. Tokie minkšti. Plika akimi galima pamatyti bei pajausti meilę ir rūpestį, įdėtą į kiekvieną megztinį. Mano kūdikis kartais sumaišo vieną iš mano megztinių su savo pleduku. Aš aptikau ją nešiojant po namus ir myluojant vieną iš jų. Tai daug ką pasako apie jausmą, kurį sukelia šie megztiniai. Kūrėjai yra patys maloniausi. Kiekvienas užsakymas ir bendravimas yra tikras malonumas.

Aš su jauduliu stebiu naujų dizainų nuotraukas, nes man labai malonu dėvėti savuosius! Didelis ačiū Rūkės kūrėjams už gražių ir nesenstančių megztinių kūrimą, kuriuos aš tikrai žinau, kad branginsiu ištisus metus.

Source: RUKE.lt LT