Kl. ir Ats.: širdis už tūkstančių kilometrų, kuri palaiko mus – Viltė Rooney

March 2, 2017
March 2, 2017 admin

Kl. ir Ats.: širdis už tūkstančių kilometrų, kuri palaiko mus – Viltė Rooney

Šiandien kalbinu vieną nuostabią moterį, kuri gyvena Jungtinėse Valstijose, augina mažą dukrytę ir yra Baltic Collective įkūrėja.

Miela, Vilte, mes esame pažįstamos jau daugiau nei metai ir per šį trumpą laiką, pajutau iš Tavęs stiprią meilės energiją bei pozityvų požiūrį į gyvenimą. Todėl noriu Tave pristatyti savo auditorijai ir pasidalinti moteriškais džiaugsmais.

Pirmiausia noriu Tavęs paprašyti prisistatyti: ką Tau reiškia būti moterim? Žmona? Mama?

Būti moterimi yra nuostabus energijų balansas. Mes ne tik jautrios ir suprantingos, mes striprios ir ištvermingos. Kai tapau mama, pajaučiau didelę nepakartojamos meilės bangą ir aistrą gyvenimui. Būti atsidavusia vyrui, darbui yra viena. Tačiau atiduoti save vaikui ir neprarasti savęs yra tai, kas mus moteris padaro nenugalimomis. Nors visada buvau labai pasiryžusi siekti savo tikslų, dukrytė labai įkvepia kurti, daryti ir nepasiduoti. Turiu vyrą, kuris gerbia mano svajones ir tai taip pat skatina mane kilti aukštyn.

Viltė Rooney pas Rūke

Vilte, kaip atsitiko, kad šiandien Tu gyveni Amerikoje? Kokią vieta užima Lietuva Tavo gyvenime?

Į Kaliforniją atsikraustėme su šeima kai man buvo 12 metų, mama laimėjo žalią kortą. Nors gyvenu čia jau didesnę savo gyvenimo pusę, laikau save lietuve ir turiu milžinišką meilę ir pagarbą savo tevynei. Stengiuosi grįšti bent vieną kartą į metus. Čia yra mano draugai, šeima, mylimos vietos. Su dukryte šneku tik lietuviškai ir bandau išlaikyti visas savo lietuviškas tradicijas.

Kas pastūmėjo Tave įkurti „Baltic Collective“? Ką Tau tai reiškia?

Visada svajojau įsivelti i lietuviu menininkų veiklą. Būdama mados srityje, žinojau, kad turiu galimybių padėti Lietuvių dizaineriams ir kūrėjams. Pradedant Baltic Collective buvo daug kliūčių, nes nebuvau pažįstama su Lietuvos verslo aplinka. Reikėjo daug klausinėti ir tyrinėti, kad žinotume kaip geriausiai sukurti platformą, kuri padėtų praplėsti šių dizainerių žinomumą. Labai džiugu bendrauti su šiais kūrėjais. Matant tiek talento ir aistros, įdėto į savo meną, ištiesų norisi vis daugiau dėl to stengtis.

Kokie Tavo tolimesni planai su „Baltic Collective“?

Planuojame kurti daugiau turinio. Norime sukurti vietą, kurioje dalinsimės ne tik dizainerių darbais, bet ir jų istorijomis bei naujienomis. Norime kiek įmanoma daugiau įtraukti kūrėjus ir pateikti jiems kiek įmanoma daugiau naujų perspektyvų.

Ką paprastai darai, kai aplanko liūdnos mintys ir nuotaika būna ne pačios geriausios būsenos?

Pasišneku su mama! Ji mano geriausia draugė, parama ir paguoda. Visada mane paguodžia ir įkvepia judėti į priekį.

Kokią vietą Tavo spintoje užima megztinis? Ar dažnai juos dėvi?

Kai gyvenome Los Andžele, progų megztiniams buvo mažai. Nekantriai laukdavau tų kelių savaičių kai oras atvės ir galėsiu išsitraukti savo šiltus drabužius. Dabar persikraustėme i šaltesnį klimatą, Vašingtono valstiją. Galbūt tai mano Lietuviškas kraujas, tačiau dievinu lietų. Šią žiemą teko dėvėti visus savo megztus grožius! Turiu gan nemažai mano mamos kurtų ir megztų drabužių, tad labai džiaugiuosi kai galiu jais pasipuošti.

Vilte Rooney pas Neringa Ruke

Vilte, ar Tau patinka keliauti? Tavo nuomone, kokią vietą geriau vieną kartą pamatyti, nei šimtą kartų išgirsti?

Kai augome su sese, tėveliai mus visur veždavosi. Apkeliavome didžiąją dalį Europos, todėl nuo mažų dienų mėgstu keliones. Sunku išsirinkti vieną vietą. Manau, kad tai labai priklauso nuo žmogaus interesų. Metus praleidau Paryžiuje, tačiau labai norėčiau pagyventi ir Indijoje, ir Azijoje.

Ką patartum moterims, kurios dar ieško savo kelio?

Bandyk viską ir klausk patarimų! Po universiteto žinojau, kad noriu būti madoje, bet nežinojau kaip. Išbandžiau ir stilistės, ir agentės ir žurnalistės kelius. Sek savo nuojauta! Klausyk vidinio balso ir niekada nebijok rizikuoti. Kai pradėjau savo pirmą verslą – PR kompaniją VilteCo, nebuvau visiškai pasiruošusi tam šuoliui, tačiau žinojau, kad reikia pasiryžti…

Ačiū Tau už Tavo skirtą laiką mums. Buvo malonu Tave pakalbinti ir išgirsti Tavo mintis!

Source: RUKE.lt LT