Ilga megzta pilka suknelė su didele kišene

October 14, 2016
October 14, 2016 admin

Ilga megzta pilka suknelė su didele kišene

Šiam sezonui vienas iš mano rekomenduojamų daiktų – tai ilga megzta suknelė, kuri uždengia nuo vėjo ir tiesioginio šalčio visus gražiausius moteriškus įlinkius. O žiemą, mes moterys, turėtume labiau save saugoti ir mylėti 🙂

Ši suknelė turi aukštą kaklą, kuris vis dar madingas ir prie viso to funkcionalus. Šaltuoju sezonu juk taip norisi apsivynioti šaliku, o apykaklė lengvai priglunda prie kaklo ir elegantiškai atrodo.

Mezginio rankovės yra pailgintos, kad labiau pridengtų rankas. Aš pati albai mėgstu ilgas, nutysusias rankoves, kuriomis galiu susinarplioti rankas ir būti šiltai. Beto, ištysusios rankovės dabar juk tokios madingos – kuo ilgesnės rankovės, tuo labiau fashion 🙂

Kadangi Rūkė‘s drabužiai visi daugiau ar mažiau yra oversize, tad ir ši suknelė neišimtis. Ji yra pakankamai plati, laisva ir nevaržanti judesių, todėl po ja galima užsimauti net džinsus ar tiesiog tympas. Taip pat rekomenduočiau ilgą klostuotą sijoną.

Megzta suknelė Neringa Rūkė

Ir dabar pats pagrindinis elementas, kodėl tai įeina į MUST-HAVE kategoriją – didelė kišenė į kurią telpa visas gyvenimas. Kuomet reikia laisvų rankų, o į kelnių ar švarkelio kišenes ne visada viskas telpa.

Siūlo sudėtyje yra 50% ėriuko vilnos, todėl suknelė turi švelnumo. Ir prie viso šito, norėčiau akcentuoti dar vieną elementą, kad dėvimas mezginys švelnėja, siūlai susigula, panašiai, kaip darant veltinį, todėl net ir šiurkščiausias siūlas pasidaro švelnus nuo kantraus jo glostymo. Kitas 50% yra PC, kad siūlas tarnautų, mažiau burbuliuotųsi. Manau vertėtų drąsiau naudoti sintetinius pluoštus, juose irgi yra privalumų. Taigi, pati matavausi šią suknelę ir norėjosi verkti, kai reikėjo nusivilkti, tokio patogaus ir šilto mezginio jau senokai aš neturėjau. Kviečiu ir Jus įsigyti ir mėgautis Rūkišku ilgu megztiniu.

Megzta šilta suknelė Rūkė

Pabaigai – noriu pažymėti, jei visgi suknelė Jums per plati ar per ilga, o gal tiesiog norisi mažesnio dydžio ar kitos spalvos – rašykite mums, surasime ir padarysime.

Su šilčiausiais linkėjimais RŪKĖ

Suknelę rasite čia

Source: RUKE.lt LT