Apie

Leiskite prisistatyti ir papasakoti apie save. Mano vardas Neringa, pavardė Rūkė. Lietuvių liaudies pasakoje yra pasakojama apie milžinę Neringą, kuri supylė Neringos kopas, kad apsaugotų žmones nuo audros. Taip pat šis vardas reiškia „nyranti žemė“. Mano pavardė yra kilusi nuo žodžio „rūkas“. O rūkas – tai nuostabus gamtos reiškinys, kuriuo galima grožėtis ir kuris traukia kaip magnetas jį vėl ir vėl išvysti. Taigi, aš esu žemė, kuri išnyrus virš rūko, nuo kurios matosi horizontas ir visas pasaulis. Tai yra didžiausia mano paslaptis, kuri mane ikvepia kurti ir būti savimi.

Aš esu baigusi studijas Vilniaus dizaino kolegijoje ir įgijusi drabužių dizainerės specialybę. Darau tai, kas man labiausiai patinka, ką ištiesų suprantu, kas man įdomu ir apie ką svajojau jau nuo mažų savo gyvenimo dienų. Studijuodama antrame kurse, gavau darbo pasiūlymą dirbti Lietuvos kino studijoje, kostiumo dailininkės asistente. Darbas buvo sunkus, dirbau 6 dienas per savaitę, keldavausi 5 val. ryto ir miegoti eidavau 12 val. nakties. Toks darbo krūvis išugdė manyje valios stiprybę ir discipliną, todėl šiandien ypač žaviuosi savo šia savybe, kuri mane veda į priekį.

2011 metais įkūriau prekinį ženklą „Rūkė“. „Rūkė“ atspindi visą mano vidų, kuris atsiskleidžia megztuose drabužiuose. „Rūkė“ – atspindi požiūrį į komandą, kaip į susipynusias mezginio akis, nes tik kartu mes galime pasiekti daugiau. „Rūkė“ – atspindi mano šeimą, mano penkis vaikus ir jaukius namus, kuriuos apgaubia šilti mamos mezginiai. „Rūkė“ – tai šeimos verslas, tai mūsų pasirinkimas kurti, dirbti ir siekti savo tikslų.

Šiandien prekinis ženklas „Rūkė“ yra šeimos verslas. Mes gaminame šiuolaikiškus, madingus ir inovatyvius megztus gaminius šeimai. Didžioji dalis verpalų yra iš Italijos, kuri garsėja kokybiškais ir madingais verpalais. Taip pat yra maža dalis lietuviškų siūlų, kurie labai gerai tinka tikrom vilnonėm kojinėm. Kol kas visus megztinius mezgu aš rankine mezgimo mašina arba rankomis. Todėl kiekvienas megztinis yra įkrautas šiltų jausmų ir pozityvių minčių. Gerai numegzti megztinį reikia laiko, susikaupimo ir disciplinos. Mes nuolatos ieškome naujų galimybių plėstis ir augti, esame atviri įvairiems pasiūlymams.

Mūsų prekinio ženklo šūkis – „Visos svajonės išsipildo“. Kai aš tiksliai žinau, ko noriu, tai anksčiau ar vėliau tai tampa realybe. Todėl ir Jums linkiu iš visos širdies: labai gerai žinoti, ko norite.

 

Geriausi linkėjimai,
Neringa Rūkė

Dizainerė Neringa Rūkė, parašas